Tekne Kiralama Süresi

Minimum kiralama süresi 2 saattir.

2 saat ve daha kısa süreli kiralamak istenildiği takdir de 2 saatlik ücret ödenir.

Kiralama süresi uzatılmak istenirse teknenin tur programına göz önünde bulundurularak sınırsız bir şekilde kiralama süresi uzatılabilir.

Uzun süreli kiralamalarda indirim sağlanır ve fiyatları teknenin ilgili sayfasında net bir şekilde belirtilmektedir. Daha detaylı bilgi için wannayacht.com üzerinden form doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Transfer Hizmeti

Transfer hizmeti mesafeye göre değişken fiyatlandırmaya tabi olup hesaplama yapıldıktan sonra size bilgi verilecektir.

Seçilen Tekneye Farklı Konumdan Binme

Tıpkı transfer hizmeti gibi fiyatlandırma teknenin bağlı olduğu yer ile tura başlanacak yer arasındaki mesafeye göre değişkenlik gösterir. Uygun bir yanaşma bölgesi olduğu takdirde istenilen yerden tur başlatılabilir.

Kapora Ödemesi

Rezervasyon yapacağınız tekneyi belirledikten sonra toplam ücretin %25’i kapora olarak ödenmelidir. Aksi takdirde rezervasyon yapılmaz ve tekne müsaitliğini yitirebilir.

Rezervasyon İptali

Rezervasyon tarihinden 15 gün öncesine kadar iptal gerçekleştirilebilir. Kapora eksiksiz geri ödenir. Rezervasyonunuza 15 günden az bir süre kalmış ise kapora iadesi yapılmaz. Wannayacht.com mücbir sebeplerde(kötü hava koşulları, pandemi kaynaklı durumlar, tekne arızası vs.) rezervasyonu iptal edebilir ve kapora eksiksiz iade edilir.

Daha detaylı bilgi almak için sıkça sorulan sorular kısmımızı inceleyebilirsiniz.